aidian
20 بهمن 1401 - 14:16

پاسخ به شبهات اقتصادی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

براساس اعلام قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی، هم زمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن غرفه مبارزه با مفاسد اقتصادی در مسیر راهپیمایی به منظور پاسخ به شبهات و سوالات اقتصادی عموم مردم برپا شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در راستای تبیین گفتمان مبارزه با مفاسد اقتصادی و ایجاد اقتصاد سالم و پویا که زمینه ساز ایجاد تمدن اسلامی و افزایش امید و اعتماد در مردم می باشد، اقدام به برپایی غرفه ای در مسیر راهپیمایی امسال نموده است.

فرهنگ سازی و تبیین گفتمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، تبیین نقش و جایگاه مردم در این امر و بیان دستاورد های مبارزه با فساد با رویکرد ایجاد امید و اعتماد افزایی در مردم از اهداف این غرفه است.

حضور کارشناسان موضوعات مختلف اقتصادی همچون مالیات، بانکداری، قاچاق کالا و ارز، مناطق آزاد و خصوصی سازی، ارائه و بررسی علمی و تخصصی گلوگاه های اقتصادی کشور و پاسخگویی به سوالات و شبهات مرتبط، برنامه های آموزشی برای بازدیدکنندگان از غرفه، شناسایی افراد داوطلب و دغدغه مند و رونمایی از اثرات مکتوب این حوزه با حضور مسئولین از جمله برنامه های این غرفه می باشد.

غرفه مبارزه با مفاسد اقتصادی در محل خیابان آزادی، جنب ایستگاه مترو توحید، نبش کوچه سامانی میزبان همه مردم عزیز خواهد بود. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029698