aidian
20 بهمن 1401 - 11:40

بازدید وزیر کشور از اسکله نخل ناخدا / هدف گذاری شهر جدید مدرن ساحلی در مجاور بندرعباس+عکس

وزیر کشور گفت: طرح جامع شهر جدید بندرعباس پیرامون اسکله نخل ناخدا می‌تواند یک شهر مدرن ساحلی و پیشرفته باشد که ایده‌های خوبی استاندار هرمزگان در این زمینه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد وحیدی وزیر کشور صبح امروز در بازدید از اسکله نخل ناخدا در بندرعباس که سال‌هاست رها شده و در دولت جدید برنامه ریزی برای بهره گیری از آن با همکاری بخش خصوصی آغاز شده، اظهار کرد: در این منطقه شهر جدید بندرعباس شکل می‌گیرد و آنچه در طرح دیده شده که البته در تعریف نهایی در حال تکامل است، کارهای خوبی صورت گرفته اما باید این موج شکن و بازوی دریایی می‌تواند یک مرکز خوبی برای تفریحات دریایی و ورزش‌های دریایی و حمل و نقل باشد.

وی افزود: زیرساختی آماده شده که سرمایه گذاران می‌توانند به تناسب ظرفیت‌ها، در آن حضور پیدا کنند و می‌تواند توسعه ویژه‌ای پیدا کند که زیرساخت در حال تکمیل است و امیدواریم این طرح بتواند به توسعه منطقه‌ای بیانجامد.

وحیدی ادامه داد: طرح جامع این پروژه می‌تواند یک شهر مدرن ساحلی و پیشرفته باشد که ایده‌های خوبی استاندار هرمزگان در این زمینه دارد.

وزیر کشور با بیان این که این طرح فاز بندی شده و امیدواریم سریع‌تر برای ساخت آن اقدام شود، گفت: این پروژه زمینه خوبی برای سرمایه گذاری است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1029243